Kto som

Mám maličkú spoločnosť, v ktorej sa okrem iného venujem aj „oddychovým“ ručným prácam. Vyrábam pletené a hlavne háčkované vecičky na objednávku pre všetkých, ktorí dávajú prednosť kvalitnej ručnej práci pred strojovou. Navyše v ponuke nájdete aj pár originálnych šitých kúskov, ktoré sama navrhujem.

Moje výrobky háčkujem alebo pletiem výhradne z kvalitných priadzí vyrobených v Európe alebo domovskej krajine pôvodu, akou je napr. Peru pre vlnu alpaka. Používam prírodné priadze z vlny (klasická ovčia alebo merino), bavlny, ľanu, alpaky, ale aj hodvábu či mohéru. Pri jednotlivých výrobkoch vždy uvádzam zloženie materiálu a k objednávkam balím aj podrobné návody na údržbu.

Ak vás zaujímajú hotové výrobky, pozrite si môj obchodík na SAShE a vyberte si niečo, čo vám alebo vašim blízkym urobí radosť.

Pre tie (alebo tých) z vás, ktorí dávate prednosť vlastnej tvorivej práci som otvorila nový e-shop s priadzami. Ponúkam presne tie priadze z prírodných materiálov, z ktorých sama tvorím a mám ich už roky odskúšané. Obchodík prevádzkujem pod značkou Žienka domáca.

Objednávať priadze alebo aj hotové výrobky môžete okrem e-shopov aj priamo na adrese objednavka@zienkadomaca.sk .

Pýtať sa môžete na adrese info@zienkadomaca.sk . Určite vám odpoviem a prípadne poradím, pokiaľ na to budú stačiť moje znalosti.

Mária – Vaša žienka domáca

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *